Kuidas teenida OnlyFansis?

 

Sissejuhatus

OnlyFans Eesti pakub uutele OnlyFansi liikmetele toetust. Teostame personaalseid analüüse, et leida parim viis kuidas panna teie uus konto kõige paremini teenima. Tänu meie turundusega seotud taustale suudame teie värsketele kontodele anda kiire arenguhüppe. Meie kaudu registreerunud uutele modellidele pakume spetsiaalseid kohti meie veebisaidil, shoutoute erinevates sotsiaalmeedia kanalites jms.

Liitu OnlyFansiga siit
3

Kuidas registreeruda (step by step)

Minge OnlyFansi lehele. Vajutage paremal all olevale nupule "Sign up for OnlyFans.com" Seejärel sisestage oma Email, tulevane parool ja nimi. Logige sisse enda E-mailile, et kinnitada OnlyFansi konto

OnlyFansi lehele pääseb siit
avaleht
 

 
 

PS: Antud andmed peavad olema õiged ja OnlyFans on mõeldud ainult 18+ aastastele liikmetele.


Vastasel juhul OnlyFans ei aksepteeri teid liikmena.


Kui teil tekib muid probleeme siis võtke meiega ühendust kontaktivormi abil

SIIT
 

Kokkuvõtvad 3 sammu

  • Samm 1Registreeruge OnlyFansiga SIIT

    Esmane registreerumine OnlyFansiga on lihtne nagu registreerimine igale poole. Lehekülje all paremas nurgas on link: "Sign up for OnlyFans.com" - klikake sellele.
  • Samm 2Tuvastage oma konto

    Valides OnlyFans.com menüüst "Add Bank (to earn). Lisage kontole profiili ja päise pilt. Seejärel täitke andmed, et OnlyFans saaks tuvastada profiili õigsuse. Seejärel saate lisada pangakonto kuhu hakkab laekuma teie teenitud tulu.
  • Samm 3Materiali tootmine

    Olles aksepteeritud OnlyFans kesskonna poolt, on aeg hakata tegema pilte, videosid, suhelda subscriberitega ja teenida raha! Nii lihtne see ongi.
 

OnlyFans Eesti toetus

Kellele on meiepoolne tugi mõeldud?

OnlyFans Eesti aitab koguda konto populaarsust kõikidele uutele tüdrukutele kes otsustasid avada konto tänu meie veebilehele. Kõikidel modellidel, kes kasutasid meie õpetuses olevat linki registreerimiseks on õigus jätta meile teade kontaktivormi ja saada jooksvalt tasuta reklaami, tehnilist abi ja kõiki muid boonuseid. Iga modelliga suheltakse personaalselt ja pakutakse abi vastavalt vajadustele.

Mis võimalusi me täpsemalt pakume?

Tüdrukud kes on tänu meile leidnud tee OnlyFansi kesskonda saavad meil niiöelda "stardipaketi", stardipakett sisaldab endas profiili reklaami erinevates sotsiaalmeedia kanalites nagu Twitter, Instagram Reddit, kus on meil kokku üle miljoni jälgija. Samamoodi "shout oudid" teistelt populaarsetelt tüdrukutelt ja erilised positsioonid meie OnlyFans Eesti veebisaidil. Samuti vastame ka tehnilistele küsimustele ja aitame selliste probleemidega nagu tulude deklareerimine, väljamaksed OnlyFans keskkonnast jms.