Privaatsuspoliitika

 
OnlyFans Eesti kogub ainult fiktiivseid kasutajanimesid mis kasutajad erinevates sotsiaalmeedia kanalites endale ise on andnud, OnlyFans Eesti ei avalda ega kogu profiilide omanike pärisandmeid sealhulgas nime, aadressi, isikukoodi, telefoninumbrit jms.

Kogu OnlyFans Eesti,(domeen https://ofe.ee) materjal on kasutusele võetud sotsiaalmeediast, mille kasutajad registreerimisel kinnitanud, et nad on teadlikud, et nende üleslaetud materjali võivad kasutada ka kolmandad isikud.

Sellegipoolest, tuleb OnlyFans Eesti vastu isikutele kelle materjali on kasutatud https://ofe.ee veebilehel ja on valmis vastavalt avaldusele antud andmed eemaldama ilma põhjust küsimatta. Vastavast soovist saab anda teada veebilehel olevast kontaktivormist https://ofe.ee/kontakt .

OnlyFans Eesti hoiab silma peal aegunud materjalist ja eemaldab seda käigult.

Serverid mis haldavad domeeni https://ofe.ee asuvad saksamaal ja külastajate info (MAC aadressid, IP- aadressid) on krüpteeritud ja nähtamatud ka serveri peaadministraatorile.

OnlyFans Eesti ei kogu mitte ühegi kasutaja andmeid omavoliliselt.

Kasutajatel kes on liitunud OnlyFans Eesti uudiskirjaga on andnud oma E-mail aadressi omal vabal volitusel OnlyFans Eesti adminsitraatoritele. OnlyFans Eesti lubab, et antud andmeid ei jagata edasi kolmandatale osapooltele. Kõikide küsimuste korral võib võtta ühendust info@ofe.ee või meie kontaktilehelt: https://ofe.ee/kontakt